سئو و بهینه سازی سایت

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

SEO به معنای “بهینه سازی موتورهای جستجو" برای وبسایت است. درواقع فرایند جذب ترافیک و بازدید از نتایج جستجوی “آزاد"، “ارگانیک"، “سرمقاله" یا “طبیعی" در موتورهای جستجو " Search Engine Optimization " نامیده میشود.

تمام موتورهای جستجو اصلی مانند Google، Bing و یاهو نتایج جستجوی اولیه را در بر‌می‌گیرند، در‌حالیکه موتور جستجو برای رتبه بندی صفحات وب و سایر محتوا مانند فیلم ها و‌‌ تصاویر و غیره با رتبه بندی صفحات بر اساس آنچه از رفتار کاربران در نظر می گیرد.

83
%
ترافیک ارگانیک
52
%
میزان جست و جو
38
%
میانگین مدت بازدید
27
%
صفحه در هر نشست
دامنه های ارزشمند اغلب برای چندین سال پیش پرداخت میشوند، درحالیکه دامنه های معمولی به ندرت بیش از یک سال استفاده می شود. بنابراین، تاریخی که یک دامنه در آینده به پایان می رسد، می تواند به عنوان یک عامل در پیش بینی مشروعیت یک دامنه مورد استفاده قرار گیرد. "
  • آیا نام دامنه بر SEO تاثیر میگذارد؟

    در حال حاضر، سوال اصلی اینست که چگونه دامنه برروی SEO تاثیر می‌گذارد. در الگوریتم Google حدود 200 عامل رتبه بندی وجود دارد و نام دامنه تنها یکی از آنهاست؛ بنابراين، تا حد زيادي برای جستجوگر سايت هيچ اثري ندارد. با این حال، داشتن SLD و TLD به خوبی بررسی خواهند شد به طرق مختلفی به بهبود سئو کمک خواهند کرد.

  • تاثیر هاست بر SEO چیست؟

    برای وبسایت خود چه هاستی را انتخاب میکنید. کیفیت و سرعت هاست وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو ، تاثیر می‌گذارد. پارامترهای مهم هاست uptime / خرابی و سرعت هستند که بر SEO تاثیر می گذارند. هرماه این عوامل میتوانند رتبه ی گوگل سایت را جابجا کنند، بنابراین باید به طور منظم آنها را بررسی شوند.

خدمات اصلی سئو و بهینه سازی سایت شامل:

جستجوی ارگانیک
جستجوی ارگانیک یک روش برای ورود به یک یا چند عبارت جستجو به عنوان یک رشته متن از یک موتور جستجو است. نتایج جستجوی ارگانیک، به عنوان لیست های برگزیده ظاهر می شوند، بر اساس ارتباط با شرایط جستجو و حذف تبلیغات هستند.
ON-PAGE SEO
ON-PAGE SEO، تمرین بهینه سازی صفحات وب شخصی است تا بالاترین رتبه را بدست آورد و ترافیک مربوطه را در موتورهای جستجو کسب کند. ON-PAGE به محتوا و کد منبع HTML یک صفحه اشاره می شود که می تواند بهینه شود.
ساخت لینک
ساخت لینک، ایجاد لینک سایت خود در وب سایت های دیگر است. بکلینک یکی از تاکتیک های مورد استفاده در بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است. زیرا لینک ها به گوگل نشان میدهند که سایت شما یک منبع، با ارزش استناد است.

آنالیز وبسایت

تجزیه و تحلیل وب سنجش اندازه گیری، جمع آوری، تجزیه و تحلیل و گزارش داده های وب برای اهداف درک و بهینه سازی استفاده از وب است. تجزیه و تحلیل وب اطلاعات مربوط به تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و تعداد بازدید های صفحه را فراهم می کند
شاهین تابعی
بسیار خوشحال هستیم که مجموعه سایتهای فرانگرالکترونیک و شبکه های اجتماعی ما و همچنین مدل فروش آنلاین توسط تیم قدرتمند و خلاق اپتیمایز وب اداره میشود
شاهین تابعی
مدیر عامل
امیر کاظمی
از همکاری با مجموعه اپتیمایز وب و راهنمایی و خلاقیت های مشاوران این مجموعه نهایت استفاده را بردیم و بسیار خوشحال هستم این با این مجموعه محترم همکاری میکنیم
امیر کاظمی
مدیر عامل

آیا سایت شما سئو شده است؟

اجازه دهید در توسعه کسب و کار آنلاین خود و رشد و برنامه ریزی آن به شما کمک کنیم.

تیم ما متشکل از کارشناسان حرفه ای SEO، شریک خوبی برای همکاری تجاری موفق با شما خواهد بود.