برندسازی

برندسازی کمک میکند تا مشتریان خاص را پیدا کنید و کسب و کارتان را توسعه دهید

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که در هزمینه ای که فعالیت میکنید میتوانید محصول و خدمات خود را با یک نام و برند معتبر عرضه کنید؟ مهم نیست چه محصولی یا چه خدماتی را انجام میدهید مه اینست که کار خود را تحت ساختار درست هدایت کنید و در آن زمینه بهترین شوید.

چه سطحی را برای شهرت انتخاب میکنید؟

شما میتوانید با مشاوره صحیح از کارشناسان ما محدوده جغرافیایی فعالیت خود را مشخص کنید. با متمرکز کردن تبلیغات در محدوده مشخص شده بازدهی خود را بسنجید و افزایش دهید. شما میتواند حتی شهر خود را برای توسعه برندتان انتخاب کنید. از شیوهه ای سنتی فاصله بگیرید و با روشهای جدید شناخته شوید.

آیا برند شناخته شده دارید؟

  • آیا از وضعیت برند خود راضی هستید؟ چه برنامه ای برای آینده دارید؟
  • چقدر در پارامترهای مهم پیشرفت کرده اید؟
استراتژی بازاریابی محتوا 62%
مشاوره دیجیتال 86%
موبایل مارکتینگ 52%
مدیریت شهرت 40%

مشریان ما

بسیار خوشحال هستیم که مجموعه سایتهای فرانگرالکترونیک و شبکه های اجتماعی ما و همچنین مدل فروش آنلاین توسط تیم قدرتمند و خلاق اپتیمایز وب اداره میشود
شاهین تابعی
شاهین تابعی
مدیرعامل
از همکاری با مجموعه اپتیمایز وب و راهنمایی و خلاقیت های مشاوران این مجموعه نهایت استفاده را بردیم و بسیار خوشحال هستم این با این مجموعه محترم همکاری میکنیم
امیر کاظمی
امیر کاظمی
مدیر عامل
مجموعه دیجی الکترو از پایه توسط تیم خوب اپتیمازوب طراحی و سئو شده است. و بسیارباعث خوشحالیست که فروش محصولات با مشاوره این تیم قدرتمند صورت گرفته است.
هادی قربانزاد
هادی قربانزاد
مدیر عامل

آیا برند خود را ثبت کرده اید؟

ابزار پیشرفته مدیریت کسب و کار

آیا از ابزار حرفه ای برای مدیریت کسب و کار خود استفاده میکنید؟
جستجوی کلمه کلیدی
Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium lectorum investigationes demonstraverunt investigationes demonstraverunt lectores.
تیم قدرتمند ارزیابی
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore eodem modo typi, qui nunc nobis videntur parum.

برند خود را رایگان بررسی کنید

کارشناسان ما به شما خواهند گفت که چه مسیری را برای موفقیت برندتان طی کنید.